SARS-COVID 19

Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na spracovaní a odoslaní každej objednávky intenzívne pracujeme.

Robíme všetko pre Vašu ako aj našu bezpečnosť. Naše priestory pravidelne dezinfikujeme, plníme prísne bezpečtnostné opatrenia a nevydávame tovar na osobný odber. Vzhľadom na situáciu Vám odporúčame pri prevzatí balíka spoločnosťou GLS platiť prevodom dopredu, alebo kartou, kde získate zľavu na celý nákup 2%. Ak si zvolíte možnosť platiť na dobierku, prosíme Vás v záujme bezpečnosti platiť kartou kuriérovi. Všetci sú vybavený platobným terminálom.

 

Naďalej sa snažíme byť expresne rýchly a to doručovať Vaše objednávky do 24 hodín (pri objednávke kompatibilných náplní do 15:00). Ak niečo dočasne nebude skladom, alebo nebudeme môcť z kapacitných dôvodou Vašu objednávku expedovať, budete informovaný našími pracovníkmi.

 

Za pochopenie Vám ďakujeme.

Provozovatel webu, T J Invest s.r.o., se sídlem Sovietskych hrdinov 242, Svidník, 089 01, IČ: 50991698, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím