Stručný prehľad spôsobov platieb za tovar

Existuje veľa možností ako uhradiť za nákup u nás. Vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje. 

Úhrada tovaru vopred prevodom (predfaktúra): +0€  

Tovar môžete uhradiť vopred na základe údajov, ktoré Vám prídu na email, ktorý ste zadali pri objednávke. Ako náhle bude platba poukázaná v prospech nášho bankového účtu, automaticky Vám odošleme objednaný tovar a informujeme Vás o tom emailom. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 5-tich dní, objednávka bude automaticky stornovaná.

Bankovné spojenie SEPA:                                                                                 

Všeobecná úverová banka:
IBAN: SK10 0200 0000 0038 4823 2558
SWIFT: SUBASKBX
Kód banky: 0200 

Úhrada tovaru na dobierku: +1€                                            

Tovar a dobierku uhradíte kuriérovi v hotovosti pri doručení tovaru na Vašu dodaciu adresu.

Úhrada tovaru kartou cez internet: +0€ (zľava 2%)                    

Rýchla a bezpečná úhrada tovaru platobnou kartou cez internet, pri ktorej navyše získate 2% zľavu na celý Váš nákup. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány GoPay. Ak platíte prvýkrát kartou, na bráne GoPay budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expiracie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.


V prípade problémov s úhradou nás kontaktujte prostredníctvom Kontaktného formulára, mailom, alebo telefonicky na čísle 0918 776 915.

Provozovatel webu, T J Invest s.r.o., se sídlem Sovietskych hrdinov 242, Svidník, 089 01, IČ: 50991698, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Súhlasím